Objednání

Do našeho salonu se můžete objednat především telefonicky. Při objednávání nás bude zajímat datum a čas, na kdy si zakázku objednáváte, proto mějte při ruce kalendář či diář. Dále se Vás budeme ptát jakého plemene a jaké velikosti pejsek je a na konec, zda si přejete pejska vykoupat u nás nebo bude vykoupaný z domova. Možná Vám naše otázky přijdou zbytečné, ale věřte, že jsou pro nás podstatné. Z Vašich odpovědí odhadneme čas, který si na práci s pejskem musíme vyčlenit.

Příprava pejska na stříhání

  1. Pokud jste si objednali kompletní úpravu (koupání, fénování a stříhání), tak Vás doma nic mimořádného nečeká, jen obvyklé rozčesání (pokud ho pejsek potřebuje).
  2. Jestliže je Váš pes objednaný pouze na stříhání, musí být z domova vykoupaný (nejdéle 2 dny před stříháním), suchý, odblešený a rozčesaný.
  3. Pokud je pes zacuchaný a zplstnatělý, nedokážete ho sami rozčesat, přenechejte tuto práci nám, nemá cenu, aby jste psa koupali, když není vyčesaný, šampon se nedostane do srsti a na kůži a tato Vaše práce je naprosto zbytečná. Vždy rozčesejte psa před koupáním.

Předávaný pejsek do salonu, by měl být svým majitelem dostatečně vyvenčen, aby se při úpravě cítil pohodlně.

Pejsek před úpravou by neměl být čerstvě nakrmen.